FERM Professional

FERM Global

DIY slider

FERM

Power to create


FERM, Hollanda'nın önde gelen uluslararası elektrikli el aletleri markasıdır. Kurulduğu 1965 yılından beri FERM testereleme, delme, zımparalama, kesme, taşlama ve frezeleme gibi işlerde kullanılmak üzere yüksek kaliteli el aletlerini tasarlar ve geliştirir. FERM'in elektrikli aletleri sıkı Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve test edilmiştir ve en yeni güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. 

Günümüzde, FERM makineleri 40'dan fazla ülkede yerel distribütörler vasıtasıyla satılmaktadır. Ürünler distribütörlerimize Hollanda merkez depomuzdan olduğu gibi doğrudan fabrikalarımızdan da ulaştırılıyor. FERM elektrikli el aletleri pazarında küresel lider olma iddiasıyla hızla ilerliyor.

Yılların verdiği tecrübe ve tüm iş ortaklarımızdan gelen geribildirimler sayesinde FERM son kullanıcı talep ve ihtiyaçları hakkında çok değerli bir bilgi birikimine sahiptir. Bu, kalite, performans ve ergonomik tasarımın en üst düzeyde olduğu çok çeşitli elektrikli el aletleri ile sonuçlanır. Bu durum aynı zamanda profesyonel kullanıcıların yüksek standart beklentilerini karşılayan ve fiyat açısından daima rekabetçi kalan ürünler sunma ve sürekli geliştirme hedefimizle de örtüşüyor. 

FERM'i seçmek, güvenilir ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli elektrikli el aletleri seçmektir!


FERM Power to create
 

 

FERM Elektrikli el aletleri


Her ürün geliştirme sürecinin merkezinde Ürün Müdürleri vardır. Elektrikli el aletleri alanındaki geniş tecrübemiz müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak adına eşsiz bir öngörü sağlamaktadır.


Daha fazla göster

Güncel haberler

Ocak ayında, Satış direktörümüz Michiel Koelen ve Frank van Lankveld FERM Etiyopya distribütörümüz ile Addis Ababa’da buluştu. Birlikte farklı fabrikaları ziyaret ederek kullanıcıların Profesyonel makinelerimiz hakkındaki geribildirimlerini ilk elden almış oldular.

FERM katalog


Bu kataloglar size FERM ürün gamında bulunan tüm makinelerle ilgili faydalı genel bilgiler verecek. Taşlama,zımpara, kanal açma veya darbeli matkap mı arıyorsunuz, hepsini burada bulabileceksiniz.


Daha fazla göster
 

 

Yeni elektrikli el aletleri