Akülü matkaplar

Akülü matkaplar, hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için mükemmel bir elektrikli el aletidir. İşin doğrusu, ahşap, plastik ve metal gibi malzemelerde hafif delme işleri ile birlikte hassas vidalama işleri için de uygundur.

Akülü matkap satın almayı planlıyorsanız, dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır. Gerçekten bir akülü matkaba mı ihtiyacınız var yoksa akülü vidalama yeterli olur mu? Sadece vidalama fonksiyonunu kullanmaya niyetliyseniz, o halde akülü vidalama fazlasıyla ihtiyacınızı görür.Hafif, kompakt yapısı yanında ulaşılması zor bölgelerde rahatlıkla çalışmaya imkan sağlar. Diğer yandan çok amaçlı bir elektrikli el aletine ihtiyacınız var ise akülü maktkap sizin için mükemmel bir seçim olur.

Akülü matkaplarımız, düşük hız(vidalama için) ve yüksek hız(delme için) arasındaki geçişler için çift devir ayarı ile donatılmıştır. Düşük hız vidalama esnasında daha fazla kontrol dolayısıyla torkun en uygun şekilde ayarlanmasına bu sayede vidanın seçilen malzeme yüzeyine tam olarak oturmasını sağlar. Yüksek hız konumunda ise akülü matkap 1200-1600 devir/dakika değerine ulaşır ki bu değer farklı delme işlemlerinin hepsi için yeterlidir.

FERM akülü matkaplar kullanışlı, güçlü ve çok yönlü olmasının yanı sıra kompakt tasarımı sayesinde rahat kullanımı olan aletlerdir.

Akülü matkaplar