Daire Testere

Çok yönlü ürün yelpazemiz kapsamında farklı çeşit testere bulunur: gönye ve daire testereden tezgah testerelere kadar. Doğal olarak, kapsamlı testere programının önemli bir üyesi daire testeredir. Eğer uzun, düz hat üzerinde hızlı ve kolay kesim yapmak için kompakt bir testere arıyorsanız, o zaman daire testere sizin için ideal çözüm sunar.

Daire testereler, lazer fonksiyonu sayesinde özellikle ahşap kiriş ve plakalarda(kalas,kereste vb) mükemmel biçimde düz kesim yapar. Buna ek olarak, genellikle 45 ve/veya 90 derece açılı kesim özelliği ile gönye kesim işlerini de yapabilir. Daire testereler, döşeme, kontraplak ve kiriş(kalas) gibi ahşap kesim işlerine uygundur. Başka malzemelerin kesimi için özel bıçakların kullanılması gerekir.

Farklı biçim ve ölçülerde daire testereler bulunur. Eğer işiniz için hızlı, güçlü ve hassas bir testereye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, o zaman daire testere mükemmel çözümdür. Daire testerenin çok büyük olduğunu düşünenler için hassas kesime özel daire testerimizi inceleyebilirsiniz.

Daire Testere