Freze

Mil kesiciler farklı boyut ve ölçülerde gelir. En iyi bilineni freze, mutfak dolapları, resim çerçeveleri ve masa yüzeylerinde pürüzsüz şekillendirme(delme, yüzey işleme vb) ve zarif/tarz profil köşelerin kesimi için en uygun seçimdir. Bu kullanışlı elektrikli el aleti aynı zamanda ahşap geçişlerinin(bağlantı) imalatı, desenlerin hassas kesimi veya transferi ve ahşap panellerin tesviyesine de uygundur. İşin doğrusu, freze farklı bir çok malzemede maksimum konfor ve hassasiyetle zahmetsizce çalışılmasına olanak sağlar.

FERM frezeleri çok yönlüdür ve pek çok işte kullanılabilir- yaratıcılık gerektiren dekoratif işlerden mobilya bağlantılarının oluşturulmasına-marangozluk becerileriniz sınır tanımayacak. Güçlü motoru sayesinde bu kompakt mil kesim makinesi sadece çok az bir efor harcayarak etkili biçimde tüm zor işlerinizin üstesinden gelecek.

FERM frezesi tüm ahşap çeşitlerini şekillendirse de öncelikle çam, kontraplak ve MDF olmak üzere kiraz ve meşe tarzı ağaçlarda da problem olmadan çalışabilir.Buna ek olarak, kullanışlı paralel kılavuz mükemmel doğru sonuçlar almanızı garanti eder.

Freze