Gizlilik bildirimi

Bu gizlilik bildirisi, Ferm B.V'nin veri işlemesi ile ilgilidir, Ferm B.V.’nin müşteri sistemi aracılığıyla ve www.ferm.com adresindeki web sitemiz üzerinden ve tanımlama bilgisi kullanımı ile ilgili işlemler.
Ferm B.V. Web sitemizin tüm müşterilerinin ve kullanıcılarının gizliliğine saygı duyar. Sağladığınız kişisel bilgilerin gizli tutulmasını sağlarız. Bu gizlilik bildirimi yalnızca Ferm B.V.'nin hizmetlerine uygulanır. Ferm B.V. Sitemizdeki bir link üzerinden ulaşılabilen diğer sitelerin gizlilik politikasından sorumlu değildir. Web sitemiz üzerinden üçüncü taraf web sitelerine erişirken, diğer web sitesinin gizlilik beyanına ve yasal uyarılarına başvurmanızı öneririz. URL değiştiyse artık sitemizde olmadığınızı görebilirsiniz.

Kişisel verilerin işlenmesi

Hizmetlerimizin kullanımı
Ferm B.V.'nin hizmetlerine kaydolduğunuzda, kişisel bilgilerinizi vermenizi istiyoruz. Bu veriler Ferm B.V.'nin müşteri sisteminde saklanmaktadır. Ürünlerimizi size teslim etmek için kullanılır.
Kişisel bilgileriniz Ferm B.V. Ferm ürünleri ve hizmetleri hakkında sizi bilgilendirmek için kullanılır. Bize önceden izin vermişseniz, e-posta adresiniz sadece bu amaç için kullanılacaktır. Ferm tanıtım amaçlı e-postalar almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.
Kişisel bilgileriniz sadece prensip olarak Ferm BV tarafından kullanılır. Kanun veya mahkeme kararına dayanarak ya da sizin ve FERM B.V.’nin aranızda bir sözleşmenin imzalanması için gerekli olması gerekmedikçe, kişisel bilgilerinizi sizin izniniz olmadan üçüncü taraflara vermeyiz.
Kişisel verilerinizi istediğiniz zaman görüntüleyebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz. Bu durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir zamanda e-posta ile bilgi almak istemiyorsanız, e-postanın alt kısmındaki bağlantıyı kullanarak dilediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.

Depolama süresi

Ferm B.V. verilerinizi, toplandıkları ve işlendikleri amaçların işlenmesinden daha uzun süre depolamaz.

Tanımlama bilgileri

Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanmaktadır. Ferm B.V.'nin tanımlama biligeri politikası hakkında daha fazla bilgi edinin.

Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimi, Ferm B.V.'nin ticari faaliyetlerinde değişiklik yapılması durumunda haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu nedenle, bu gizlilik bildirisine düzenli olarak danışılması tavsiye edilir.

1 Ocak 2018