Kalite

Her ürün geliştirme sürecinin merkezinde Ürün Müdürleri vardır. Elektrikli el aletleri alanındaki geniş tecrübemiz müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak adına eşsiz bir öngörü sağlamaktadır. Ciddi piyasa analizleriyle birlikte tüm uluslararası güvenlik standartlarına uyum sayesinde ürün müdürlerimiz müşterilerimizin beklentilerine hızlı bir şekilde harekete geçip cevap verebiliyor.

Bir elektrikli el aleti benzersizdir-son kullanıcı sadece seçtiği ürünle bir bağ kurmakla kalmaz; aynı zamanda sadece bu ürünle çalışmak ister. Yani bu ürünü sorunsuz kullanacağına dair güven duymak ister. Bu nedenle her ürünümüzü titizlikle test sürecinden geçiriyoruz. Sadece geliştirme aşamasında değil, aynı zamanda son aşamada yani ürün kullanıma hazır hale gelmeden önce de her açıdan ince eleyip sık dokunuyor. Mühendislerimiz tüm elektrikli el aletlerini detaylı testlerden geçirdiği gibi ürünleri piyasaya sürmeden önce müşterilerden gelen geribildirimler belirleyici oluyor.

FERM tutkuyla şuna inanıyor, kalite demek müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan güvenli ve güvenilir ürünler sunmak demektir. FERM'de yaptığımız her işin ve herşeyin merkezinde bu vardır. Kalite süreçleri dahil tüm süreçlerimizde odağımız bunu başarmaktır. Yani her ürün için müşteri ihtiyaç ve beklentileri açık ve net bir şekilde ortaya konmalıdır. Örneğin bir matkabın tek bir akü ile hatırı sayılır süre çalışabilir olması gerekirken aynı durum bir çimento karıştırıcı için belirleyici değildir. Bu yaklaşımı temel alarak mümkün olan en iyi ürünü en uygun fiyatla sizlere sunmaya gayret ediyoruz.