Kırıcı-deliciler

FERM ürün gamında geniş bir matkap çeşidini de bulundurur. Yapmak istediğiniz iş, hangi tip matkaba ihtiyaç duyduğunuzu belirler. Kırıcı-delicinin özel darbe(çekiç) mekanizması taşta zahmetsizce delik açmanızı sağlar. İşin doğrusu, matkap sadece dönerek değil aynı zamanda delme yaptığı doğrultuda yukarı-aşağı hareket ile çalışır. Böylece kırıcı-delicinin karakteristik darbe sesi ortaya çıkar.

FERM kırıcı-delicileri kalite, performans ve çok yönlü kullanımı açısından yüksek kalite standartlarına sahiptir. Ürün gamımızda geniş bir kırıcı-delici seçeneği bulunur. Watt açısından güç arttıkça, matkap da daha güçlenir. Ahşap ve plastikte küçük bir delik açmak gibi hafif delme işleri için 600W'dan düşük kırıcı-delicileri tercih edin. Sert doğal kayada delik açmak gibi daha ağır işler için ise en iyi çözümü yüksek güçlü FERM kırıcı-delicileri sunar.

Matkap uçları hızlı ve basit değiştirilsin, ilave bir yardımcı alet kullanılmasın diye tüm matkaplarımız anahtarsız mandrenlidir. Buna ek olarak FERM kırıcı-delicileri, 3m kablo ve yumuşak yüzeyli yan tutamak ile teslim edilir.

Kırıcı-deliciler

There are no products matching the selection.