FERM Tarihçe

FERM, Hollanda topraklarının önde gelen uluslararası elektrikli el aletleri markasıdır. Kurulduğu 1965 yılından beri FERM testereleme, delme, zımparalama, kesme, taşlama ve frezeleme gibi işlerde kullanılmak üzere yüksek kaliteli el aletlerini tasarlar ve geliştirir. FERM'in elektrikli aletleri sıkı Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve test edilmiştir ve en yeni güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır.

BAŞLANGIÇ

Tek kişinin başlattığı 40'dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir markaya dönüşen bir süreç. Bu hızlı büyüme, Genemuiden'deki mülkümüzün büyümesine ve önümüzdeki yıllar için bir atölye, daha fazla test ve toplantı odası ve yeterli depo deposu gibi ek imkanlarla Zwolle'de yeni bir bina inşa etmemize neden oldu.

Kalite daima işimizin merkezinde yer alır. Kalite departmanımız, FERM standartlarına uygun yüksek kaliteli makineleri güvenle sunabilmek için üretim bandından çıkan her ürünü titizlikle test eder. Elektrikli aletlerin satışı, müşteri ile uzun bir ilişkinin başlangıcı olduğunu biliyoruz. Bu konuda çok değerli bir hizmettir.

 

ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ TUTKUSU

FERM vizyonun anahtarı, ürünlerimizi geliştirmek ve optimize etmek için duyulan sürekli motivasyondur. Bu, elektrikli el aletlerinin dinamik dünyası içinde sonu olmayan ve çok zaman alıcı bir süreçtir.
Bu bir felsefe, daima yenilikçi ürünler geliştirmek ve mevcut olanı iyileştirmek tutkumuzdur. Tüm bunlar sadece basit bir nedene dayanır, müşterilerimizin(son kullanıcı) makinemize sonsuz güven duymalarını sağlamak. Çünkü aynı son kullanıcı günden güne limitlerini zorlamak isteyebilir. Ama herşeyin ötesinde olan yeni şeyler yaratabilme tutkusudur. Yeni şeyler ise ancak bir FERM elektrikli el aletinin gücü, çok yönlülüğü ve hassasiyeti sayesinde ortaya çıkarılabilir.

 

UZUN GEÇMİŞ, AYDINLIK GELECEK

Herşey bir adamın dünyaca bilinen profesyonel elektrikli el aleti markası yaratma düşüncesiyle 50 yıl önce başladı. Öyle bir marka ki sürekli değişen elektrikli el aleti pazarı taleplerine cevap verebilmek adına daima en mükemmeli, en uygun olanı arayan. Sonu olmayan bu analiz ve optimizasyon süreci, günlük kullanım için yüksek kaliteli ürünleri garanti ediyor.

FERM'i seçmek, güvenilir ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli elektrikli el aletleri seçmektir.